Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Sukcesy uczniów 2023/2024

Opublikowano: niedziela, 17.03.2024
Odsłon: 713
Sukces cieszy!

Tegoroczne sukcesy
naszych uczniów.
 
Gratulujemy
 
 
 
 
 
 
 
 
Sukcesy pozaszkolne
 
Uczeń, LokataKonkursPrzygotowujący,
Organizator,
Opiekun
Wiktor Moskal
XI miejsce

Jakub Łopuszański
Damian Zajdel
XXIV miejsce
XI Konkurs Wiedzy Technicznej i Motoryzacyjnej p. J. Juszczyk
Franciszek Gradus
I miejsce
 
Zofia Marosz
II miejsce
X edycja
Yunior Master of English
p. I. Foremny
Zofia Marosz
język angielski

Franciszek Gradus
język angielski, matematyka

Iwona Bobusia
język polski, biologia
Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

awanse do etapu wojewódzkiego
p. M. Błaszczyk,
p. I. Foremny,
p. M. Habrat,
p. J. Zajdel.

Lena Jaworska,
Zuzanna Mola
III miejsce
 
Jan Materniak,
Filip Mola,
Karol Osuch
III miejsce
Powiatowe Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym p. D. Soliński
Marcel Winter,
Mikołaj Filipek
I miejsce i awans do dalszych rozgrywek
Powiatowe Igrzyska Młodzieży w tenisie stołowym p. M. Maculski
Julia Lepak 
Laureatka

Błażej Szarafin - Mercik
Wyróżnienie

Apolonia Erd
Wyróżnienie

Joanna Szelc
Wyróżnienie
XIII edycja konkursu „Dom moich marzeń”
- Przygoda z architekturą
p. A. Szwed
Adam Bik
Wyróżnienie

Aniela Wojnar
Wyróżnienie
VIII Wojewódzki Konkurs „Śladem Wielkich Polaków” -
Konkurs recytatorski
„Śladami słów Wisławy Szymborskiej” 
p. J. Teśniarz
Maja Jamka,
Malwina Domagalska,
Lena Leczek,
Zuzia Giżka,
Milena Łątka,
Amelia Galas,
Emilia Jakóbowska,
Julia Jakóbowska
Alicja Sobutka,
Dominika Mierzyńska,
Aleksandra Sowa,
Emilia Stec,
Lena Jaworska
II miejsce
Powiatowych Igrzyskach Dzieci
w piłce ręcznej
p. D. Soliński
Karol Stasiak
IV miejsce
Turniej Strzelecki
o "Puchar Zastępcy Prezydenta Miasta Krosna
Pana Bronisława Barana
p. D. Soliński
Lena Rachwał
XVI miejsce

Jakub Burek
XIX miejsce
 
Adam Nykiel
XXXII miejsce
 Turniej Finałowy
w ramach programu
"Szachy w podkarpackich szkołach"
 
Iwona Bobusia
awans do etapu rejonowego z języka polskiego oraz biologii,

Franciszek Gradus 
awans do etapu rejonowego z języka angielskiego oraz matematyki,

Jan Szyndlar 
awans do etapu rejonowego z historii,
Krzysztof Sołyga 
awans do etapu rejonowego z historii.
Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe
organizowane przez
Podkarpackiego Kuratora Oświaty
p. M. Błaszczyk,
p. I. Foremny,
p. M. Habrat,
p. U. Karpińska,
p. J. Oryszczak,
p. J. Zajdel
Zuzanna Poręba
Laureatka
Konkurs Plastyczny
„Dzień Krajobrazu 2023 -
doceńmy lokalność!”
p. A. Szwed
Maja Jamka
Laureatka
XI Ogólnopolskie
Dyktando Niepodległościowe
"Po polsku do historii"
p. J. Teśniarz
 Mikołaj Szwed - I miejsce
 Alicja Sieniawska - II miejsce
 Ada Lewczak - III miejsce
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Twoja krew - moje życie"
p. A. Szwed
Jakub Pilecki
Nagroda
XXIII Międzynarodowe Bienale Grafiki
Dzieci i Młodzieży
 p. A. Szwed
Adam Bik
Wyróżnienie w kat. Recytacja
Varia
II miejsce w kat. Zespół
XIX Powiatowy Konkurs
Pieśni i Poezji Patriotycznej
p. J. Teśniarz
zakwalifikowani do finału wojewódzkiego:
 
kl. IV - VI
Lena Haznar
Alicja Jakubowicz
Maja Jamka

kl. VII - VIII
Jadwiga Tomaszewska
Franciszek Gradus
XI Ogólnopolskie
Dyktando Niepodległościowe
"Po polsku do historii"
p. M. Błaszczyk
p. J. Sowińska
p. J. Teśniarz
 Kategoria klas V-VIII
Zuzanna Giżka - I miejsce
Oleksij Stepaniuk - II miejsce
Alicja Sobutka - Wyróżnienie
 
 Kategoria klas I-IV
Milena Wilusz - II miejsce
 
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Moja ziemia, mój dom"
 
p. A. Szwed
p. G. Kozner 
 
Sukcesy szkolne
 
Uczeń, LokataKonkursPrzygotowujący,
Organizator,
Opiekun
 Jerzy Chorzępa
I miejsce

Oskar Pigoń
II miejsce

Nikodem Kasza
III miejsce
 
Oliwia Sowa,
Julia Ochotnicka,
Sara Sieniawska
Wyróżnienie
Konkurs Recytatorski
„Biblioteka miejsce relaksu
p. M. Frydrych
Laureaci:
Anna Tomasik,
Magdalena Karp,
Maja Paruszewska,
Milena Łątka,
Alicja Kozdrój,
Stanisław Najbar
 
Wyróżnieni:
Nina Zych,
Florian Winiarski,
Maja Żygłowicz,
Piotr Czubik,
Victoria Bernat,
Maks Bracławicz,
Laura Żurkiewicz,
Zofia Orzechowska,
Maria Zvarik,
Ignacy Prus,
Lena Słaby,
Szymon Zych,
Blanka Weselska,
Oliwia Drzymała,
Zofia Wnęk,
Paulina Weselska,
Oliwia Krawiec.
Szkolny Konkurs Plastyczny
na najpiękniejszy kotylion
w barwach narodowych
p. A. Szwed
Kategoria klas II-III
Iga Krzanowska - I miejsce 
Milena Dębiec - II miejsce
Tadeusz Bęben - III miejsce
 
Kategoria klas IV - VI
Karol Osuch - I miejsce
Alicja Sobutka - II miejsce 
Malwina Domagalska - III miejsce
 
Kategoria klas VII-VIII
Jadwiga Tomaszewska - I miejsce
 Nadia Szmyd - II miejsce
Franciszek Gradus - III miejsce 
Szkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej
"Odnawialne źródła energii"
p. B. Szwed
 
Przewiń w górę