Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

XI Konkurs Wiedzy Technicznej i Motoryzacyjnej

Opublikowano: piątek, 22.03.2024
Autor: p. J. Juszczyk
Odsłon: 96
Nasz drużyna      19 marca w Zespole Szkół Mechanicznych w Krośnie odbył się już XI Konkurs Wiedzy Technicznej i Motoryzacyjnej organizowany dla ucznió klas 7 i 8 szkół podstawowych. Również podczas tegorocznej edycji tego konkursu naszą szkołę reprezentowała trzyosobowa drużyna: Wiktor Moskal (8a), Jakub Łopuszański (7b) i Damian Zajdel (8a). Z powodów zdrowotnych z konkursu musiał zrezygnować czwarty nasz reprezentant Olaf Trznadel (8a). Właśnie ta czwórka uczniów zakwalifikowała się do konkursu głównego po najlepiej napisanym  teście w eliminacjach szkolnych.  Konkurs w "Mechaniku" składał się z trzech konkurencji: Testu teoretycznego, zadań praktycznych rozwiązywanych na dziesięciu różnych stanowiskach i jazdy na czas symulatorem samochodowym. W konkursie brało udział ok. 120 uczestników ze szkół z całego województwa. Nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze. W klasyfikacji generalnej Wiktor zajął XI miejsce, a Kuba i Damian XXIV. Gratulujemy.
 
Przewiń w górę